<small>14:30 •  17. 04. 2018 • </small>Alexander Shonert & Lilian Malkina

Hudba - Alexander Shonert & Lilian Malkina

14:30 • 17. 04. 2018 • Alexander Shonert & Lilian Malkina

L.Malkina,A.Shonert.N.Shonert s programem: CO BY SE VÁM MOHLO LÍBIT

Člověk bez humoru se nemusí ničeho bát – to nejhorší v životě už ho potkalo.
Účinkuji: Lilian Malkina, Alexander Shonert a Natalia Shonert

Estrádní revue, ve které známý houslový virtuóz Alexander Shonert hraje české, ruské, židovské a evropské kompozice k pobavení i zamyšlení. Jeho jevištní partnerka, česká herečka Lilian Malkina (známá především jako babička z oscarového filmu Kolja), vypráví humorné příběhy z bývalého Sovětského svazu, Československa a Česka. Oba doprovází klavírní virtuózka Natalia Shonert.

Lilian Malkina
Lilian Malkina pochází z Estonského Tallinu. 35 let působila v divadlech Tallinu, Petrohradu a Moskvy. Má za sebou 120 divadelních a 60 filmových rolí. Množství estrádních vystoupení odehrála v Rusku, USA, Německu i Česku. V Praze, která se stala jejím druhým domovem působí již 17 let v Divadle Na Fidlovačce, Divadle Viola, Divadle Y, Kalich a v Divadle Na Vinohradech. Natočila řadu rolí v českých filmech (Taková normální rodinka, Podvraťáci, Občanský průkaz, Vánoční kameňák) a televizních seriálech
(Dobrá čtvrť, Ošklivka Katka, Gympl s ručením omezeným).

Alexander Shonert – housle

Houslový virtuóz Alexander Shonert je nositelem prestižních mezinárodních ocenění – Evropské ceny Gustava Mahlera, světové ceny Antonína Dvořáka a laureátem světové soutěže v Berlíně v interpretaci židovské hudby. Jeho profesionalita, mimořádný talent a hluboká emocionalita spolu s originální technikou hry na housle a výjimečnou schopností improvizace, si získaly uznání kritiků a posluchačů. A.Shonert koncertuje zejména v Evropě a USA, žije a působí v Praze. V roce 2015 odehrál dvouhodinový recitál v jednom z nejprestižnějších sálů USA, The National Gallery in Washington. Mistr Josef Suk o něm řekl: Je to geniální kumštýř, Bohem nadaný.

Natalia Shonert – klavír

Klavírní virtuózka působila 25 let v Rusku na konzervatoři jako profesorka hry na klavír. Do České republiky přišla v roce 1999 a následovala tak svého syna Alexandera Společně odehráli řadu koncertů a natočili několik CD. Natalia Shonert působí trvale jako korepetitorka českých a zahraničních sólových i operních zpěváků. Hrála v Parlamentu ČR, na Bertramce, má za sebou řadu charitativních koncertů a opakovaně vystupovala i v televizi. Za uměleckou činnost jí Masarykova akademie umění udělila v roce 2002 Cenu Rudolfa II.

 

Vstupné 50 Kč

 

 

VSTUPENKY

 


Novinky

18. 07. 2018 - Příměstské tábory 2018

27.-31.8. tábor Poutníci pohvězdách a tábor Pravěk

více...

11. 07. 2018 - Martina Fojtů - obrazy, kresby, akvarely

Právě probíhající výstava v galerii na Chodovské tvrzi

více...

27. 06. 2018 - Přijďte se v létě podívat na výstavu!

1. Zachraňte naše děti, 2. Inspirace Chodovskou tvrzí - dvě zajímavé výstavy v červenci v Zahradě

více...

21. 06. 2018 - Také od září na vás čeká spousta zábavy a kulturních akcí!

Koncerty, divadla i celodenní festivaly - přehledně zde!

více...

20. 06. 2018 - Prázdninový provoz v KC Zahrada:

Upozorňujeme návštěvníky KC, že během letních prázdnin bude budova otevřena od 8.00 do 16.00!

více...

zahrada kc on Facebook

Twitter


zahradaKC, Kulturní Jižní Město o.p.s., Malenická 1784, telefon: 271 910 246, e-mail zahrada@kczahrada.cz, pokladna otevřená Po – Pá 8 – 20.