<small>14:30 •  17. 04. 2018 • </small>Alexander Shonert & Lilian Malkina

Hudba - Alexander Shonert & Lilian Malkina

14:30 • 17. 04. 2018 • Alexander Shonert & Lilian Malkina

L.Malkina,A.Shonert.N.Shonert s programem: CO BY SE VÁM MOHLO LÍBIT

Člověk bez humoru se nemusí ničeho bát – to nejhorší v životě už ho potkalo.
Účinkuji: Lilian Malkina, Alexander Shonert a Natalia Shonert

Estrádní revue, ve které známý houslový virtuóz Alexander Shonert hraje české, ruské, židovské a evropské kompozice k pobavení i zamyšlení. Jeho jevištní partnerka, česká herečka Lilian Malkina (známá především jako babička z oscarového filmu Kolja), vypráví humorné příběhy z bývalého Sovětského svazu, Československa a Česka. Oba doprovází klavírní virtuózka Natalia Shonert.

Lilian Malkina
Lilian Malkina pochází z Estonského Tallinu. 35 let působila v divadlech Tallinu, Petrohradu a Moskvy. Má za sebou 120 divadelních a 60 filmových rolí. Množství estrádních vystoupení odehrála v Rusku, USA, Německu i Česku. V Praze, která se stala jejím druhým domovem působí již 17 let v Divadle Na Fidlovačce, Divadle Viola, Divadle Y, Kalich a v Divadle Na Vinohradech. Natočila řadu rolí v českých filmech (Taková normální rodinka, Podvraťáci, Občanský průkaz, Vánoční kameňák) a televizních seriálech
(Dobrá čtvrť, Ošklivka Katka, Gympl s ručením omezeným).

Alexander Shonert – housle

Houslový virtuóz Alexander Shonert je nositelem prestižních mezinárodních ocenění – Evropské ceny Gustava Mahlera, světové ceny Antonína Dvořáka a laureátem světové soutěže v Berlíně v interpretaci židovské hudby. Jeho profesionalita, mimořádný talent a hluboká emocionalita spolu s originální technikou hry na housle a výjimečnou schopností improvizace, si získaly uznání kritiků a posluchačů. A.Shonert koncertuje zejména v Evropě a USA, žije a působí v Praze. V roce 2015 odehrál dvouhodinový recitál v jednom z nejprestižnějších sálů USA, The National Gallery in Washington. Mistr Josef Suk o něm řekl: Je to geniální kumštýř, Bohem nadaný.

Natalia Shonert – klavír

Klavírní virtuózka působila 25 let v Rusku na konzervatoři jako profesorka hry na klavír. Do České republiky přišla v roce 1999 a následovala tak svého syna Alexandera Společně odehráli řadu koncertů a natočili několik CD. Natalia Shonert působí trvale jako korepetitorka českých a zahraničních sólových i operních zpěváků. Hrála v Parlamentu ČR, na Bertramce, má za sebou řadu charitativních koncertů a opakovaně vystupovala i v televizi. Za uměleckou činnost jí Masarykova akademie umění udělila v roce 2002 Cenu Rudolfa II.

 

Vstupné 50 Kč

 

 

VSTUPENKY

 


Novinky

19. 01. 2019 - Pohádková sezóna pokračuje!

V sobotu v KC Zahrada a každou neděli na Ch. tvrzi

více...

09. 01. 2019 - Kino klub Zahrada: každé pondělí ve Velkém sále

Těšte se na ty nejnovější a oceněné snímky napříč světovou kinematografií!

více...

04. 01. 2019 - Nejbližší večerní koncerty, divadelní představení Přehledně zde

Bluegrassoví COP, divadlo Drahá Mathilda, folkové legendy Žalman a Neřež nebo Malina Brothers s výjimečnými hosty!

více...

04. 01. 2019 - Pozvánka na Chodovskou tvrz:

Trio Lindo, úspěšný stepař Marek Chytra nebo Michal a Daniela Foltýnovi - v lednu na Chod. tvrzi!

více...

03. 01. 2019 - Koncert bluegrassové skupiny COP v únoru v Zahradě!

úterý 5.2. od 20.00!

více...

zahrada kc on Facebook

Twitter


zahradaKC, Kulturní Jižní Město o.p.s., Malenická 1784, telefon: 271 910 246, e-mail zahrada@kczahrada.cz, pokladna otevřená Po – Pá 8 – 20.