Pohádková sezóna 2017/2018

Pohádková sezóna 2017/2018

V sobotu v KC Zahrada (dle programu) a každou neděli na Chodovské tvrzi

 

POHÁDKY V KC ZAHRADA:

 

25.4. od 14.30 Ptačí cirkus - Divadlo Basta-Fidli. Principál Pepíno předvede Vám svůj světoznámý cirkus Pipíno. Všelijaké ptačí exoty, artisty i kejkle. Ptačí, ptačí, ptačí… a abyste si nemysleli, bohatě to stačí. Rrrrrračte vstoupit. My jsme cirkus ptačí, kde každý ptáček zpívá, tančí, baletí, žongluje, až do nebes si zaletí. K tomu hudba ryčná. A protože je ptačí, tak je nebetyčná. Cirkus, to je dřina. A to i pro Šediváčka, který se hrozně chce stát cirkusovým umělcem. Ovšem to není jen tak. Nejdřív musí pomáhat, zametat a koukat. A snad nakonec přece jen všechny překvapí. Tak se tedy necháme překvapit.

 

28.4. od 15.00 Detektiv Lupa a tajemná věž - Studio Damúza. Vydejme se s detektivem Lupou do jedné zapomenuté vesnice na kraji začarovaného lesa, kde se skrývá tajemná věž! Podaří se mladému detektivovi rozluštit záhadu ztracených dětí a dostat srdce krásné Emílie? Pro děti od 5 let.

 

2. 5. od 14.30 Pásmo pohádek: To nejlepší z české animované tvorby. Projekce je určena přednostně pro děti ze ZŠ a MŠ, ale i pro veřejnost. Vstupné 10 Kč.


9. 5. od 14.30 Jak bobr hledal děšť - Autorská pohádka plná písniček a interakcí s dětmi o tom, jak se bobr v době sucha, kdy vyschla řeka, vydal na dobrodružnou cestu za Ozvěnovou horou, kde prý se hledá déšť...Divadla Kaká.


12. 5. od 15.00 Jeníček a Mařenka - Upravená verze známé pohádky bratří Grimmů o dvou dětech, starším Jeníčkovi a mladší Mařence, které zabloudí v lese poté, co je macecha z chalupy vyžene, protože nemají dost peněz, aby uživili tolik hladových krků. Po celém dni bloudění ve velkém černém lese, dorazí až k chaloupce, kde žije zlá čarodějnice.Tak si chce Jeníčka vykrmit a upéct, ale Mařenka ho nakonec zachrání a společně se vrátí do chalupy za tatínkem. Hraje Nezávislé divadlo.  Vstupné zdarma!


16. 5. od 14.30 Pásmo pohádek: To nejlepší z české animované tvorby - projekce je určena přednostně pro děti ze ZŠ a MŠ, ale i pro veřejnost. Vstupné 10 Kč.


19. 5. od 15.00 Na zahrádce je tak sladce
- Jarní, veselý, hudební a interaktivní příběh v podání Divadélka Kůzle.


20. 5. od 9.00 Štístko a Poupěnka - Populární zpívající dvojice Štístko a Poupěnka přicházejí se svým hudebně - divadelním představením! Nebude chybět autogramiáda a společné focení.


23. 5. od 14.30 Kocour v botách
- Veselý příběh na motivy známé pohádky bratří Grimů, u kterého si s námi zamňoukáte známé mňaulodie, vám zahraje Divadlo Toymachine.

 

_________________________________________________________________________

 

POHÁDKY NA CHODOVSKÉ TVRZI: 

 

6.5. od 15.00 Rozpustilý kabaret - Děti uvidí tři příběhy, které napsal moudrý Ezop ve starém Řecku už v 6. stolení před naším letopočtem. Úžasné jsou tím, že jsou aktuální dodnes a jejich moudrost je nadčasová. Na postavách zvířátek se děti poučí, jak jednat v nečekané situaci a na konci příběhu dostanou vtipné poučení.Uvidíme bajky: Liška a vrána, Mravenci a kobylka a Osel a jeho stín. Hraje Liduščino divadlo.

 

_______________________________________________________________________

 

Vstupné na pohádku: 50 Kč (40 Kč pro školy - středa v KC Zahrada)

(středeční pohádky jsou přednostně určeny pro děti ze ZŠ, MŠ a školních družin)

 

PŘEDPLATNÉ: 1) 8 VSTUPŮ - 360 KČ (1 VSTUP 45 KČ)

                       2) 16 VSTUPŮ - 640 KČ (1 VSTUP 40 KČ)


1) Předplatné je k dispozici ve dvou variantách: 8 vstupenek na pohádku za 360 Kč (sleva 10%) nebo 16 vstupenek na pohádku za 640 Kč (sleva 20%). Předplatitelská karta je přenosná, to znamená, Na jednu pohádku může přijít libovolný počet diváků, přičemž vám odečteme pouze tolik jednotlivých vstupů, kolik jich skutečně vyčerpáte

2) Předplatné platí na představení v KC Zahrada i na Chodovské tvrzi

3) Středeční odpolední představení jsou určena přednostně pro školní družiny, pro veřejnost jsou vstupenky k dispozici pouze za předpokladu nenaplnění sálu školními dětmi

4) Kartičky předplatného jsou k zakoupení pouze na pokladně KC Zahrada a Chodovské tvrze, a to od 1.10.2016. Platnost předplatného je do 31.5.2017. Vstupenky nevyužité do tohoto data pozbývají platnost.

5) Vstupenky na konkrétní představení se držiteli předplatného vydávají na základě dostupnosti. Doporučujeme konkrétní místa rezervovat s předstihem na pokladně kulturního centra zahradaKC, na pokladně Chodovské Tvrze nebo na internetovém portálu www.webticket.cz. Zakoupené vstupenky nevyměňujeme ani nevracíme.Pro bližší informace volejte na tel. 271 910 246 nebo pište na emailovou adresu zahrada@kczahrada.cz

 


Novinky

09. 01. 2019 - Kino klub Zahrada: každé pondělí ve Velkém sále

Těšte se na ty nejnovější a oceněné snímky napříč světovou kinematografií!

více...

08. 01. 2019 - Pohádková sezóna pokračuje!

V sobotu v KC Zahrada a každou neděli na Ch. tvrzi

více...

04. 01. 2019 - Nejbližší večerní koncerty, divadelní představení Přehledně zde

Písničkář Pepa Fousek, bluegrassoví COP, divadlo Drahá Mathilda a folkové legendy Žalman a Neřež!

více...

04. 01. 2019 - Pozvánka na Chodovskou tvrz:

Melodické Trio Lindo, úspěšný stepař Marek Chytra nebo Michal a Daniela Foltýnovi - v únoru na Chod. tvrzi!

více...

03. 01. 2019 - Koncert bluegrassové skupiny COP v únoru v Zahradě!

úterý 5.2. od 20.00!

více...

zahrada kc on Facebook

Twitter


zahradaKC, Kulturní Jižní Město o.p.s., Malenická 1784, telefon: 271 910 246, e-mail zahrada@kczahrada.cz, pokladna otevřená Po – Pá 8 – 20.