Také od září na vás čeká spousta zábavy a kulturních akcí!

Také od září na vás čeká spousta zábavy a kulturních akcí!

Koncerty, divadla i celodenní festivaly - přehledně zde!

 

PŘIPRAVOVANÉ AKCE NA PODZIM 2018:

 

13.-16.9. DNY PRAHY 11 - v parku u Chodovské tvrze

Tradiční oslavy naší městské části. Václav Neckář a Bacily; Spirituál kvintet; Fešáci a Michaela Tučná; Jižní Město žije, zpívá, tancuje; Rodinná sportovní výzva; Běh 11 km Prahou 11; Cizinci mezi námi - zkrátka bohatý a pestrý program pro celou rodinu!

 

27.9. od 18.30 Country večer u ohně s kapelou Knokaut - večer plný country a trampských písní u táboráku s kapelou Knokaut. Čekají vás ty nejznámější country písničky, jaké vás jen napadnou! Přijďte na stylové zahájení hudební sezóny v Zahradě! Buřty zajištěny. Vstup volný.

 

10.10. od 19.00 Jonáš a tingl-tangl - Kabaret Jiřího Suchého z roku 1962, kdy se na jevišti poprvé po jeho boku objevil Jiří Šlitr. Režisér představení Divadla v Celetné Jakub Špalek nazývá novou verzi uctivým remakem. Přijďte si poslechnout písničky, které nikdy nezestárly a -  vyvěste fangle! Hrají a zpívají: Petr Lněnička, Zdeněk Dočekal, Adéla Petřeková, Veronika Němcová, Pavel Husa.
Vstupenky budou v předprodeji později.

 

11.10. od 20.00 LAKE MALAWI - koncert české anglicky zpívající kapela s velkým mezinárodním potenciálem, která navazuje na úspěchy rozpadlých Charlie Straight. Vstupenky ZDE

 

18.10. od 20.00 JIŘÍ SCHMITZER - Jiří Schmitzer hraje sólo na kytaru a baví diváky všech věkových kategorií zábavnými a často velice ironickými texty. Přijďte si do Zahrady poslechnout písně např. z jeho nejslavnějšího alba Bouda, které u publika sklidilo obrovský úspěch! Vstupenky ZDE

 

25.10. od 20.00 ASONANCE - Asonance je česká folková skupina se zaměřením na skotské a irské lidové balady a písně, instrumentální skladby a tance z Prahy. Vstupenky ZDE

 

10.-11.11. od 10.00 KUK FESTIVAL - KUK! je prvním českým multižánrovým festivalem, který cílí především na návštěvníky ve věku od 10 měsíců do tří let. V KC Zahrada se bude konat již potřetí. Více informací o festivalu na www.kukfestival.cz

 

13.11. od 20.00 Bill Barrett & Brad Lewis & Jan Spálený TRIO - Blues from L.A. Bill Barrett je jeden z nejlepších světových hráčů na foukací harmoniku. Brad Lewis je bluesový a country kytarista a zpěvák s duší rockera. Spolu s nimi vystoupí Jan Spálený TRIO, což je komornější verze známějšího uskupení ASPM (Amatérské sdružení profesionálních muzikantů). Vstupenky budou v předprodeji později.

 

16.11. od 19.00 Ochotníci Jižní Město: Oldřich, Božena a ti druzí - lehce zábavné scény z dramatického období českých dějin.
Setkání knížete Oldřicha a prosté dívky Boženy je jedním z příběhů ranných dějin českého státu. Zprávy o skutečném průběhu jsou kusé a to dává Ochotníkům Jižní Město prostor k vlastní interpretaci. Klademe si otázky proč Oldřich nepojal za manželku ženu ze vznešeného rodu, jak byla Božena přijata hradní společností, jak se k situaci postavila Oldřichova matka atd. Nesnažíme se o věrohodnost, reálie hodně kulhají a leckterý historik by autora uškrtil. Ve hře se postupně objeví 33 postav, zazní několik písniček a popěvků. Hra je opět převážně nevážná, skoro veselá. Vstupenky budou v předprodeji později.

 

21.11. od 19.00 Drahá legrace - Nemusíte mít peníze, stačí když si lidi myslí, že je máte. Francouzská komedie je volným pokračováním autorova slavného Blbce k večeři.

Osoby a obsazení: Francois Pignon: Josef Carda / Pavel Kikinčuk, Marie, bývalá manželka: Vlasta Žehrová / Kamila Špráchalová, Maurin, bankéř: Martin Zahálka, Toulouse, finanční kontrolor: Jan Čenský / Jan Šťastný, Christine, designerka: Eva Čížkovská Olga, sousedka – společnice: Barbora Šťastná Petrová, Jonville, bohatý kmotr: Ladislav Županič / Miloslav Mejzlík
Režie Petr Kracik

 

 

Všechny vstupenky budou v předprodeji na www.webticket.cz/program/kcz

Rezervaci možná i telefonicky na 271910246, popř. emailem na zahrada@kczahrada.cz (rezervované vstupenky držíme jen 1 týden)

* pokladna bude během letních prázdnin otevřena pouze od 8.00 do 16.00, další možnosti vyzvedávání vstupenek ZDE

 


Novinky

18. 07. 2018 - Příměstské tábory 2018

27.-31.8. tábor Poutníci pohvězdách a tábor Pravěk

více...

11. 07. 2018 - Martina Fojtů - obrazy, kresby, akvarely

Právě probíhající výstava v galerii na Chodovské tvrzi

více...

27. 06. 2018 - Přijďte se v létě podívat na výstavu!

1. Zachraňte naše děti, 2. Inspirace Chodovskou tvrzí - dvě zajímavé výstavy v červenci v Zahradě

více...

21. 06. 2018 - Také od září na vás čeká spousta zábavy a kulturních akcí!

Koncerty, divadla i celodenní festivaly - přehledně zde!

více...

20. 06. 2018 - Prázdninový provoz v KC Zahrada:

Upozorňujeme návštěvníky KC, že během letních prázdnin bude budova otevřena od 8.00 do 16.00!

více...

zahrada kc on Facebook

Twitter


zahradaKC, Kulturní Jižní Město o.p.s., Malenická 1784, telefon: 271 910 246, e-mail zahrada@kczahrada.cz, pokladna otevřená Po – Pá 8 – 20.